Komisyon Başkanı

Ahmet Zahit ALTAY
EĞİTİM VE ÜNİVERSİTELER KOMİSYONU ÜYESİ
ahmetzahitaltay@gencaskon.org.tr

Komisyon Üyeleri

Mehmet KARAKAYA
EĞİTİM VE ÜNİVERSİTELER KOMİSYONU ÜYESİ
mehmetkarakaya@gencaskon.org.tr

Kaan Berkay ESEN
EĞİTİM VE ÜNİVERSİTELER KOMİSYONU ÜYESİ
kaanberkayesen@gencaskon.org.tr

EĞİTİM VE ÜNİVERSİTELER KOMİSYONU

FAALİYET ALANLARI

Genç ASKON üyelerinin; kişisel gelişim, sosyal gelişim, ruhsal gelişim alanları ile iş dünyalarına ilişkin konularda gelişmelerini sağlayıcı eğitim programları oluşturmak ve uygulamak. Seminer, Konferans, Panel, Açık Oturum, Sempozyum, Kurs vs. organizasyonlarını yapmak. Üniversiteler’de faaliyetler düzenlemek. Üye Üniversite Öğrencilerinin arşivini oluşturarak bu arşivin ihtiyaçlar doğrultusunda Genç ASKON’a yönlendirilmesini sağlamak.

EĞİTİM VE ÜNİVERSİTELER KOMİSYONU

KOMİSYONUN AMAÇLARI

Dernek amaçlarını gerçekleştirecek üye profilini oluşturmak için eğitim faaliyeti yapmak, ayrıca üyelerin kendi işlerinde yüksek başarılar sağlamalarına imkan verecek eğitim ve rehberlik çalışmaları yapmak. Dünyadaki ekonomik, sosyal ve siyasal politikalar, projeler ve planlarla ilgili araştırmalar yapmak. Üniversitelerde Genç Askon bilinirliğini arttırarak nitelikli iş gücünü ve Geleceğin iş adamlarını erken evrede bünyeye kazandırmak.

GENÇ ASKON BÜNYESİNDE YER ALAN ÜYE FİRMALAR GENÇ ASKON İLKELERİ İLE İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR.

BİZE ULAŞIN

GENÇ ASKON etkinlikleri, haberleri ve organizasyonlarından haberdar olmak veya herhangi bir konu hakkında bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©[2018] GENÇ ASKON. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account