Komisyon Başkanı

Selim PAYALAN
GENEL SEKRETERLİK KOMİSYONU BAŞKANI
selimpayalan@gencaskon.org.tr

Komisyon Üyeleri

Hatem İLCİ
GENEL SEKRETERLİK KOMİSYONU ÜYESİ
hatemilci@gencaskon.org.tr

Selim PAYALAN
GENEL SEKRETERLİK KOMİSYONU ÜYESİ
selimpayalan@gencaskon.org.tr

GENEL SEKRETERLİK KOMİSYONU

FAALİYET ALANLARI

Yönetim Kurulu Karar tutanaklarını tutmak ve dosyalamak, Her hafta yönetim kurulunda, her üyenin dosyasında; Önceki Y.K. Toplantı Tutanağı, Komisyonların faaliyet rapor özetleri, Gündem evrakının toplu halde bulunmasını sağlamak, Genel Başkanın ziyaret programını düzenlemek, Genç ASKON Genel Merkezi ile şubeler ve üyeler arasındaki iletişimi sağlamak. Günlük gelişmeleri takip etmek, Genel Başkanı ve ilgili Yönetim Kurulu üyesini veya üyelerini haberdar etmek, Yerine göre gereğini yapmak, Komisyonların faaliyetlerini takip etmek, gerekli irtibatları kurmak, Planlanan faaliyetlerin icrası için gereken tedbirlerin alınmasını sağlamak, Arşiv oluşturmak ve verimli olmasını sağlamak, Genç ASKON’ u yönetim kurulunun izni ile, kurumlar arası toplantılarda temsil etmek, Kurumsal İlişkiler, Tanıtım-Medya ve Mali İşler (Muhasip Üye) komisyonlarını organize etmek ve aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştirmek.

GENEL SEKRETERLİK KOMİSYONU

KOMİSYONUN AMAÇLARI

Genç ASKON’ un bütün resmi işlerini, yazışmalarını takip etmek. Yönetim Kurulunun ve Genel Başkanın işlerinin sağlıklı yürütülmesinin tedbirlerini almak.

GENÇ ASKON BÜNYESİNDE YER ALAN ÜYE FİRMALAR GENÇ ASKON İLKELERİ İLE İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR.

BİZE ULAŞIN

GENÇ ASKON etkinlikleri, haberleri ve organizasyonlarından haberdar olmak veya herhangi bir konu hakkında bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©[2018] GENÇ ASKON. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account