Komisyon Başkanı

Cengiz YILMAZ
MALİ VE SOSYAL İLİŞKİLER KOMİSYONU BAŞKANI
cengizyilmaz@gencaskon.org.tr

Komisyon Üyeleri

Anday Ergin ERSOY
MALİ VE SOSYAL İLİŞKİLER KOMİSYONU ÜYESİ
erginersoy@gencaskon.org.tr

Ömer HANECİOĞLU
MALİ VE SOSYAL İLİŞKİLER KOMİSYONU ÜYESİ
omerhanecioglu@gencaskon.org.tr

MALİ VE SOSYAL İLİŞKİLER KOMİSYONU

FAALİYET ALANLARI

Genç ASKON’un mali yapısını, amaçlarını gerçekleştirebilecek düzlemde tutmak. Yıllık bütçe çalışmasını yapmak. Sürekli yeni gelir kaynakları araştırmak. Genç ASKON “Satın Alma Yönetmeliği”ne göre harcamaları bizzat yönetmek. Muhasebe sistemlerini takip ve kontrol altında tutmak. Genç ASKON bünyesinde organize edilebilecek ve Genç ASKON’un genel anlayışına uygun olan sosyal, kültürel, yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerini organize etmek. Gerek Ulusal bazda gerekse Uluslararası bazda sosyal anlamda tavır takınılması, politika üretilmesi ve destek olunması gereken zeminlerde ve zamanlarda yapılacak olan işlerle ilgili sorumluluk üstlenilmek, teklif oluşturmak ve yerine göre görev ifa etmek. Olağanüstü olayların meydana geldiği zamanlarda (Deprem, Yangın, Sel, vs.) acil organizasyonlar yapmak ve Genç ASKON’un harekete geçirilmesini sağlanmak.

MALİ VE SOSYAL İLİŞKİLER KOMİSYONU

KOMİSYONUN AMAÇLARI

Bir STK olarak üzerimizde bulunan sosyal sorumluluk görevlerini yerine getirmek için gerektiğinde sosyal, kültürel ve dayanışmaya dayalı faaliyetler yapmak.

GENÇ ASKON BÜNYESİNDE YER ALAN ÜYE FİRMALAR GENÇ ASKON İLKELERİ İLE İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR.

BİZE ULAŞIN

GENÇ ASKON etkinlikleri, haberleri ve organizasyonlarından haberdar olmak veya herhangi bir konu hakkında bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©[2018] GENÇ ASKON. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account