Milli Üretim Milli Güç Paneli Birbirinden Değerli Katılımcıların İcâbeti ile Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde Gerçekleştirildi

GENÇ ASKON Genel Başkanı Mustafa BAYRAM’ın öncülüğünde tüm GENÇ ASKON Yönetim Kurulu Üyeleri, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Genç Mimar Sinan Mühendisler Birliği’nin organizasyonu ve Esenler Belediyesi ile Genç İş Birliği platformunun destekleriyle düzenlenen Milli Üretim Milli Güç konulu panelde, birbirinden değerli katılımcılar Milli Üretim’in Milli Güce sağlayacağı katkının önemine dikkat çekti.

Açılışını ASKON Genel Başkan Yardımcısı Sn. Atilla Yılmaz’ın gerçekleştirdiği panelin 1’inci oturumun moderatörlüğünü MNG Holding Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Aydoğan SÜER gerçekleştirirken, TAV Holding Dış İlişkiler Direktörü Sn. Mehmet ERDOĞAN, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sema Güral SÜRMELİ ve Kastamonu Entegre Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Sn. Dr. Hüseyin GÜLER’in sunumları ile devam etti.

Moderatörlüğünü Sn. Sevinç SATIROĞLU gerçekleştirdiği panelin 2’nci oturumu ise Altınay Proje Koordinatörü Sn. Mahmut BAYRAK, BMC Power CEO’su Sn. Osman DUR ve Tübitak, Türksat 6A Danışmanı Sn. Prof. Dr. Nedim SÖZBİR’in değerli sunumları ile noktalandı.

Oldukça verimli ve başarılı geçen Milli Üretim Milli Güç konulu panelin ardından katılım sağlayan tüm öğrencilere, panele katılım sağlayan firmalarda staj fırsatı imkanı sunulacağı bildirildi.

BİZE ULAŞIN

GENÇ ASKON etkinlikleri, haberleri ve organizasyonlarından haberdar olmak veya herhangi bir konu hakkında bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©[2018] GENÇ ASKON. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account