Hakkımızda

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç ASKON), 1998 yılından bugüne haklı kazancın inançlı bir nesil ile mümkün olacağına inanan ve bu doğrultuda tarihinden gelen misyon ve vizyon ile geleceğe ışık tutan, genç iş adamlarını bünyesinde barındıran ve onlara katkı sağlamayı hedefleyen bir iş adamları derneğidir.

Kamu yararına çalışan dernek statüsüne sahip ASKON' un gençlik kuruluşu Genç Askon, Milli Yüzyılın Genç Vizyonu' nu oluşturmak üzere katma değerli projeler ve ticari adımlar atarak, bünyesinde bulunan genç tüccarlar ile daha güçlü bir Türkiye ve Daha Adil Bir Dünya'yı mümkün kılmak üzere faaliyet gösteren bir harekettir.

Kurulduğu günden bugüne milli kalkınmanın güçlü adı olmuş ASKON'un gençlik kuruluşu Genç ASKON milletine ve dünya mazlumlarına nefes olmak için başta Türkiye özelinde maddi ve manevi kalkınmayı hedeflemiştir. Genç ASKON mevcutta 40 dan fazla ilde ve çeşitli ülkelerde temsilcilikler barındırmaktadır.

Genç ASKON, ülkemizin ve dünyamızın adeletli bir şekilde gelişmesi ve yeniden şekillendirip, haklı zenginlikler oluşturan bir kuruluştur.

Misyonumuz: Üyemiz olan işletmelerin ve ülkemizin rekabet gücünü arttırmak. Bunun yanında haksızlıkların giderilmesi için mücadele vermek ve iktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkı sağlamaktır.

Bize kimsiniz diye soruyorsanız;

Bizler Osmanlı'nın akıncılarıyız. Geleceğin Fatihleriyiz. Yerli ve milli sanayi hamlesiyiz. "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" diyen bir ümmetin mensubu ve en önemlisi; BİZLER BU MİLLETİN HİZMETKARLARIYIZ!

Genç ASKON

Animasyon Tanıtım Filmi